Wersje językowe:  PL  EN  DE

Mezoterapia igłowa – Szczecin

Mezoterapia jest zabiegiem, który zapobiega starzeniu się naskórka, wpływa na poprawę mikrokrążenia oraz elastyczności skóry. Mezoterapia igłowa jest jednym z najlepszych zabiegów, dzięki któremu można cieszyć się młodym wyglądem bez konieczności ingerencji chirurgicznej. Najlepsze efekty można uzyskać już po kilku seriach.

Mezoterapia – dla kogo jest przeznaczona?

mezoterapia Szczecin

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na wstrzyknięciu w głąb skóry właściwej oraz tkanki podskórnej substancji aktywnych. Mieszanka dobierana jest indywidualnie dla każdego pacjenta, a zabieg przeprowadzany jest z użyciem nowoczesnego urządzenia, jakim jest dermapen. W mieszance najczęściej występują takie składniki jak:

  • kwas hialuronowy,
  • kwas polimlekowy,
  • witaminy,
  • oligoelementy
  • aminokwasy.

Mezoterapia igłowa ma wiele zastosowań. Można ją przeprowadzać między innymi na twarzy i skórze głowy. Dzięki odpowiedniej mieszance skutecznie zmniejszone są zmarszczki, a skóra zostaje ujędrniona. Mezoterapia jest zabiegiem, który stosuje się także w leczeniu cellulitu i rozstępów. Do zabiegu mezoterapii nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Na pierwszej wizycie przygotowawczej nasi specjaliści poinformują o sytuacjach, w których niemożliwe jest przeprowadzenie zabiegu – należą do nich między innymi ciąża, cukrzyca, jak również opryszczka.

Salon kosmetyczny Podzamcze znajduje się w mieście Szczecin przy ulicy Wielka Odrzańska 19. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – telefonicznie, mailowo, jak również przez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie internetowej.