Wersje językowe:  PL  EN  DE

Modelowanie i powiększanie ust

Zabieg poprawiający wygląd ust, polegający na wstrzyknięciu preparatu wypełniającego. Daje to możliwość nadania im pożądanego kształtu oraz objętości. Dodatkowym plusem zabiegu jest widoczna poprawa nawilżenia ust. Pracujemy na preparatach PRINCESS.

Powiększanie ust – kwas hialuronowy

powiększanie ust Szczecin Powiększanie ust przy użyciu kwasu hialuronowego jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów z zakresu kosmetyki estetycznej. Kwas hialuronowy ma bardzo szerokie zastosowanie – jest on również wykorzystywany w zabiegach wpływających na napięcie skóry i jej nawilżenie. Występuje on naturalnie w naszym organizmie – między innymi w ciele szklistym oka czy tkance łącznej. Główną zaletą substancji jest jej zdolność do wiązania wody – już jedna cząsteczka jest w stanie związać ze sobą aż 250 cząsteczek wody. Z upływem lat ilość naturalnie występującego w organizmie człowieka kwasu stopniowo się zmniejsza – skutkuje to zmianami w poziomie nawilżenia skóry i powstawaniem zmarszczek. Jednak dzięki zabiegom z wykorzystaniem kwasu hialuronowego już po pierwszym zabiegu możliwe jest zaobserwowanie wyraźnego polepszenia stanu skóry.

Kwas hialuronowy zyskał na popularności dzięki możliwościom, jakie oferuje oraz wysokiej skuteczności. Powiększanie ust z wykorzystaniem tego preparatu jest zabiegiem szybkim i bezpiecznym dla pacjenta. Należy jednak pamiętać, że jest to składnik, który ulega zanikowi podobnie jak jego naturalne pokłady w organizmie człowieka. W celu utrzymania efektu konieczne jest powtarzanie zabiegu.

Wskazania:

 • wąskie wargi
 • przesuszanie ust
 • zmarszczki wokół ust
 • utrata objętości ust
 • skóra postarzała
 • asymetria

Przeciwskazania:

 • ciążą i laktacja
 • aktywne wirusy
 • gorączka
 • leki przeciwzakrzepowe
 • choroby autoimmunologiczne

kwas hialuronowy Szczecin

Przed zabiegiem

Zabieg poprzedza konsultacja  w celu wykluczenia przeciwskazań oraz zapoznania się z oczekiwaniami klientki. Dobrany zostaje również odpowiedni preparat.

Podczas zabiegu

Usta są znieczulane miejscowo za pomocą kremu Emla. Lekarz wstrzykuje za pomocą igły preparat odmierzając odpowiednią ilość. Na zakończenie zbiegu usta zostają rozmasowane w celu równomiernego rozmieszczenia substancji.

Efekt

Zaraz po zabiegu usta są delikatnie spuchnięte i obrzmiałe. Efekt końcowy usta uzyskują po około 5 dni od aplikacji preparatu. Zyskują odpowiednie nawilżanie oraz kształt, który utrzymuje się około 6 – 12 miesięcy.

Zapraszamy do naszej placówki w mieście Szczecin przy ulicy Wielka Odrzańska 19. Zachęcamy także do zapoznania się z pełną ofertą naszego salonu kosmetycznego. Wśród popularnych zabiegów, na które bardzo często decydują się nasi klienci, znajduje się między innymi mezoterapia igłowa, czy masaż podciśnieniowy.