Wersje językowe:  PL  EN  DE

Depilacja laserowa w Szczecinie

Każda kobieta wie, jak uporczywe i czasochłonne jest usuwanie owłosienia metodami domowymi. To zabieg, który dla wszystkich pań jest absolutną podstawą codziennej pielęgnacji i higieny. Dlatego warto wykonać epilację w profesjonalnym studio. Na Podzamczu to miejsce, w którym wykonujemy depilację laserową Linscan. W Szczecinie jest ona uznawana za jedną z najskuteczniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Pozwala zwalczyć problem na długi czas. U niektórych pacjentek włosy w miejscach poddanych epilacji nie odrastają nawet przez 7 lat! Jednocześnie skóra na tym obszarze pozostaje przyjemnie gładka i aksamitna. Wykonanie kilku przypominających zabiegów laserowych pozwoli Ci zrezygnować z maszynki, wosku oraz innych nieprzyjemnych i mało skutecznych metod domowych. To ogromna oszczędność czasu i pieniędzy.

Profesjonalną depilację laserową wykona dla Ciebie nasz kosmetolog pracujący na sprzęcie najnowszej generacji.

Na czym polega epilacja z wykorzystaniem lasera?

Linscan to zaawansowany sprzęt, który umożliwia wykonywanie bezbolesnych zabiegów laserem. Ma głowicę o dużej powierzchni emitującą wiązkę lasera o skoncentrowanym działaniu. Precyzyjnie trafia w wybrane miejsce na ciele, skanując je liniowo, a następnie wychwytując i usuwając mieszki włosowe.

Sam zabieg laserem trwa stosunkowo krótko i nie powoduje dyskomfortu dla pacjentki. Sprzęt, który wykorzystujemy, ma system chłodzenia, dzięki czemu epilacja jest praktycznie bezbolesna.

Zabiegi laserem — częstotliwość i przeciwwskazania

Aby depilacja laserowa przyniosła zamierzony efekt, musi zostać wykonana przynajmniej kilka razy. Zazwyczaj już 6 sesji wystarczy, aby całkowicie usunąć zbędne owłosienie i zahamować pojawianie się nowych włosków. Kosmetolog opracowuje plan przebiegu terapii, wykonując zabiegi laserem w odstępach co 4 — 6 tygodni. Ten sam specjalista kwalifikuje również pacjentkę do epilacji z wykorzystaniem Linscan. Podobnie jak inne zabiegi laserem, również ten nie powinien być wykonywany, gdy pacjentka:

  • jest w ciąży lub karmi piersią,
  • cierpi z powodu choroby nowotworowej, epilepsji lub cukrzycy,
  • boryka się z problemem bielactwa, łuszczycy lub bliznowców,
  • ma zdiagnozowane zaburzenia krzepliwości krwi,
  • ma problemy skórę, zdiagnozowane alergie, rany lub podrażnienia na ciele.

Również przyjmowanie niektórych leków, w tym antybiotyków, czy brak możliwości unikania ekspozycji na słońce mogą stanowić przeciwwskazania do depilacji laserowej.

Epilacja w gabinecie Na Podzamczu

Zanim przyjdziesz, aby wykonać u nas depilację laserową, prosimy o wcześniejszy kontakt. Odpowiemy na wszystkie pytania, ocenimy, czy epilacja w Twoim przypadku jest możliwa. Jeśli wystąpią jakiekolwiek wątpliwości, rozwiejemy je lub zaproponujemy inne zabiegi laserowe. Miejsce, które będzie depilowane, należy dzień wcześniej ogolić maszynką. Po sesjach należy unikać ekspozycji na słońce oraz kosmetyków, które mogą podrażniać skórę.

Zapraszamy na profesjonalną epilację w Szczecinie!