Wersje językowe:  PL  EN  DE

Masaż podciśnieniowy – endermologia

Endermologia to masaż podciśnieniowy, który działa na tkankę łączną skóry pacjenta. Poprzez zastosowanie masażu możliwe jest stopniowe odchudzanie, modelowanie sylwetki, poprawa konturów twarzy, jak również likwidacja cellulitu. Masaż podciśnieniowy pobudza do działania metabolizm tkanki tłuszczowej, która w pewnym stopniu może być odporna na dietę, czy ćwiczenia, jakie wykonuje pacjent.

endermologia Szczecin

Endermologia jest rodzajem masażu, który wykonuje się z bardzo dużą siłą nacisku na wybrany punkt. Dzięki temu oddziałuje on zarówno na skórę, jak i na tkankę podskórną – łączną. Tego rodzaju masaż skutecznie przyczynia się do:

  • odchudzania,
  • odmładzania,
  • oczyszczania.

Endermologia – dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Największe efekty uzyskają osoby, które korzystają z tego rodzaju masażu w celu likwidacji cellulitu. Dzięki połączeniu odpowiedniej diety, ćwiczeń oraz masażu, pacjenci mają szansę na szybkie wyszczuplenie sylwetki. Dodatkowo pobudzenie metabolizmu sprawia, że organizm pacjenta dużo szybciej pozbywa się toksyn oraz tłuszczu. Endermologia wpływa też na odnowę biologiczną skóry, w związku z czym zabieg ten polecany jest osobom chcącym poprawić kontury swojej twarzy. Masaż podciśnieniowy zalecany jest również podczas leczenia bóli mięśniowych, bóli kręgosłupa i problemów związanych z reumatyzmem.

Zapraszamy do naszego studia kosmetyki estetycznej w mieście Szczecin przy ulicy Wielka Odrzańska 19. Zachęcamy także do zapoznania się z pełną ofertą zabiegów, takich jak: mezoterapia igłowa i osocze bogatopłytkowe.