Wersje językowe:  PL  EN  DE
Blog – Podzamcze w Szczecinie

Laser w medycynie estetycznej, czyli nowoczesne oblicze zabiegów upiększających

TEST

Chcąc poprawić swój wygląd, mamy do dyspozycji wiele różnych zabiegów medycyny estetycznej. Dużą popularnością cieszą się zabiegi upiększające z zastosowaniem nowoczesnych laserów, które pozwalają pozbyć się różnych defektów kosmetycznych oraz oznak upływających lat. Dowiedz się, jakie zastosowanie w medycynie estetycznej znajdują lasery.

Zastosowanie laserów w medycynie estetycznej

Medycyna estetyczna pozwala zadbać o nasz wygląd oraz samopoczucie. Dzięki nowoczesnym zabiegom z zakresu medycyny estetycznej możemy szybko i bez znacznej ingerencji w nasze ciało pozbyć się różnych niedoskonałości, które są częstą przyczyną kompleksów. Zastosowanie laserów w gabinetach medycyny estetycznej stale się zwiększa, pozwalając na poprawę bezpieczeństwa oraz skuteczności wykonywanych zabiegów. Dzięki laseroterapii możemy m.in.:

  • usunąć przebarwienia skóry, które są związane z naturalnym procesem starzenia się organizmu,
  • usunąć popękane naczynka i inne zmiany naczyniopochodne np. pajączki i żylaki,
  • odmłodzić wygląd skóry,
  • pozbyć się owłosienia,
  • usunąć tatuaże.

W gabinetach medycyny estetycznej stosowane są różne rodzaje laserów, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie zabiegu do indywidualnych potrzeb oraz problemów pacjentów.

Najczęściej wykonywane zabiegi laserowe w gabinetach medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna cieszy się rosnącą popularnością, co przekłada się na spektrum oferowanych zabiegów. Do najchętniej wybieranych zaliczamy m.in. depilację laserową nóg i okolic bikini oraz depilację laserową twarzy. Z możliwości laserowego usunięcia owłosienia coraz częściej korzystają także mężczyźni, decydując się na m.in. zabieg usuwania owłosienia z klatki piersiowej, ramion i pleców. Równie dużą popularnością cieszą się zabiegi pozwalające na usunięcie zmian pigmentacyjnych skóry np. przebarwień słonecznych twarzy oraz zmian naczyniopochodnych, do których zaliczamy nie tylko popękane naczynka na twarzy, ale także rozległe naczyniaki, pajączki i żylaki. Lasery znajdują również zastosowanie w przypadku odmładzania twarzy, pozwalając na wykonanie peelingu laserowego, dzięki któremu skóra odzyskuje piękny i młody wygląd. Zaletą laseroterapii jest przede wszystkim jej skuteczność oraz bezpieczeństwo zastosowania, a także stosunkowo krótki czas rekonwalescencji po zabiegu.

Add CommentYour email address will not be published

na podzamczuUmów wizytę