Wersje językowe:  PL  EN  DE

Likwidacja zmarszczek

W naszym gabinecie zajmujemy się likwidacją zmarszczek. Wykonujemy zabiegi przy wykorzystaniu urządzenia Dermapen, które w mało inwazyjny sposób nakłuwa skórę, a tym samym pobudza ją do regeneracji. Każda skóra prędzej czy później będzie miała oznaki starzenia się, dlatego też dbania o siebie nie warto odkładać na później. Niektórzy pacjenci zauważają pierwsze zmarszczki już po 20 roku życia. W sytuacji, kiedy pojawia się coraz więcej zmarszczek, warto pomyśleć o ich likwidacji. Wiele dojrzałych kobiet korzysta z naszych zabiegów poprawiających wygląd skóry. Skutkiem procesu starzenia się jest jej znaczące zwiotczenie i powstanie szeregu zmarszczek w okolicy twarzy. Współczesna medycyna estetyczna umożliwia jednak skorzystanie z zabiegów umożliwiających usuwanie  i wypełnianie zmarszczek lub też ich stopniowe spłycanie.

Jak powstają zmarszczki?

Klientom naszego gabinetu zależy na tym, by efekty likwidacji zmarszczek utrzymały się możliwie długo. Panie korzystające z naszych usług chcą, by ich skóra była jędrna i pozbawiona zmarszczek. Nie możemy usunąć wszystkich zmarszczek, ale możemy sprawić, by skóra była bardziej równa. Powstawanie zmarszczek wiąże się bezpośrednio z procesem starzenia skóry.  To, co nazywamy zmarszczkami to naruszenie struktury skóry poprzez niewystarczającą ilość włókien kolagenu oraz elastyny. To właśnie one odpowiedzialne są za utrzymanie właściwego napięcia skóry oraz jej jędrności.
W naszym gabinecie staramy się zaoferować zabiegi dopasowane do potrzeb klientów. Zabiegi mające na celu likwidację zmarszczek polecane są tym osobom, którzy prowadzą mało zdrowy styl życia lub których skóra stale jest narażona na zewnętrzne czynniki takie jak promieniowanie UV. W sytuacji, kiedy skóra jest zwiotczała, wówczas usuwanie zmarszczek okazuje się konieczne. Dla wielu osób problem stanowią również bruzdy wargowo-nosowe, które dodają lat. Wypełnienie tego rodzaju zmarszczek sprawia, że skóra wydaje się pełniejsza i bardziej gładka.

Metody usuwania i wypełniania zmarszczek

Spośród metod likwidacji widocznych zmarszczek w naszym gabinecie Podzamcze bezapelacyjnie najpopularniejszymi są:

 • botoks(toksyna botulinowa),
 • kwas hialuronowy (substancja występująca naturalnie w naszym organizmie).

Odpowiednio dobrane zabiegi sprawią, że usuwanie zmarszczek da naturalne efekty. Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Szczecina, dla których likwidacja zmarszczek jest elementem walki o lepszy, młodszy wygląd.

 Likwidacja zmarszczek za pomocą kwasu hialuronowego

W naszym gabinecie oferujemy zabiegi z zakresu likwidacji zmarszczek przy użyciu kwasu hialuronowego, który jest substancją naturalnie występującą w skórze każdego z nas, odpowiadającą za to, aby skóra była nawilżona i sprężysta, a zarazem jędrna. Z czasem tracimy go coraz więcej, a skóra traci swój młody wygląd..

Kwas hialuronowy sprawdza się w momencie, gdy zauważymy na naszej skórze znaczącą utratę witalności skóry w obszarze twarzy lub dekoltu, lecz także w momencie, gdy należy nam na poprawie kształtu ust czy redukcji widocznych blizn. Powiększenie ust za pomocą kwasu hialuronowego daje naturalny efekt. Osobom, którym zależy na tym, by powiększenie ust nie rzucało się w oczy, to kwas hialuronowy będzie w tym wypadku odpowiednim rozwiązaniem. Kwas hialuronowy podawany jest podobnie jak toksyna botulinowa — poprzez iniekcję.

Efekty usuwania zmarszczek z wykorzystaniem kwasu hialuronowego to przede wszystkim:

 • odświeżenie wyglądu skóry,
 • spłycenie i zmarszczek i fałd występujących na skórze
 • poprawienie kształtu warg,
 • redukowanie widoczności blizn po trądziku.

Wskazania do usuwania i wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym:

 • wygładzenie zmarszczek,
 • poprawienie objętości i konturów twarzy,
 • chęć wymodelowania twarzy,
 • poprawa wyglądu i kształtu ust,
 • poprawa wyglądu cery na twarzy, szyi i dekolcie.

Przeciwwskazania do usuwania zmarszczek kwasem hialuronowym:

Do przeciwskazań zaliczamy:

 • ciążę i karmienie piersią,
 • stany zapalne skóry w miejscu wykonania zabiegu,
 • infekcje wirusowe, bakteryjne i grzybicze,
 • nadwrażliwość na kwas hialuronowy bądź też botoks,
 • skłonność do powstawania blizn przerostowych,
 • choroby nowotworowe,
 • choroby o podłożu immunologicznym.

Kiedy zauważa się, że skóra coraz bardziej się starzeje, wówczas konieczna może okazać się kompleksowa likwidacja zmarszczek. Zabiegi oferowane w naszym gabinecie są nie tylko skuteczne, ale korzystanie z nich pozostaje bezpieczne, jeśli przestrzega się przeciwwskazań do ich wykonania

na podzamczuUmów wizytę