Wersje językowe:  PL  EN  DE

Zabiegi upiększające – Szczecin

Regulacja brwi metodą tradycyjną

Zajmujemy się regulacją brwi metodą tradycyjną – zabieg wykonywany jest za pomocą pęsety. Dbamy o to, aby przy stylizacji brwi, dopasować je do kształtu twarzy i typu urody Klientki. Poprawna regulacja pozwoli na wyeksponowanie oczu, poprawne kształtowanie łuku brwiowego i dodanie łagodnego wyrazu twarzy.

Zabieg regulacji jest szczególnie wskazany przy nieestetycznym wyglądzie brwi. Po zakończeniu zabiegu aplikujemy specjalny krem na łuk brwiowy w celu szybszego gojenia. Informujemy, że przeciwskazaniem do wykonania regulacji może być podrażniona skóra w miejscu zabiegowym.

Henna

Zabieg nakładania henny wykonujemy zarówno na rzęsach, jak i na brwiach. Jest to metoda, która sprawia, że brwi oraz rzęsy wydają się gęstsze, a do tego uzyskują głęboki kolor. To sprawia natomiast, że oczy optycznie się powiększają, a ich barwa zostaje estetycznie podkreślona.

W przypadku rzęs najczęściej farbuje się je na kolor czarny bądź czarno-granatowy. Kolor brwi powinien być natomiast dopasowany do typu urody, koloru włosów i wielu innych czynników. Szczegółowe informacje ustalamy indywidualnie z naszymi Klientkami, dlatego zachęcamy do umówienia się na wizytę. Polecamy również zapoznać się z cennikiem zabiegów upiększających z naszej oferty.

na podzamczuUmów wizytę