Wersje językowe:  PL  EN  DE

Cennik zabiegów – kuracje upiększające w Szczecinie

Na stronie umieszczony został cennik uwzględniający szczegółowo ceny wszystkich dostępnych zabiegów w naszym salonie. Kwoty przy konkretnych kuracjach mogą się różnić ze względu na części ciała, które mogą być poddane danemu zabiegowi. Zapewniamy nie tylko atrakcyjne ceny, ale również zadowalające efekty, które są widoczne od razu po wizycie i utrzymują się przez długie miesiące, a nawet lata.

Istnieje możliwość zapisania się na całe serie, aby przyspieszyć i podtrzymać rezultaty kuracji. Co więcej, uwzględniliśmy pakiety na większą ilość zabiegów, które objęte są korzystnymi rabatami (od 10% do nawet 20% zniżki) lub darmowymi wizytami. Wspominając o promocjach, warto dodać, że dysponujemy specjalnymi voucherami, którymi możesz obdarować swoich najbliższych. Jest to doskonały prezent, tym bardziej biorąc pod uwagę, że zdecydowana większość naszych zabiegów jest nieinwazyjna i całkowicie bezbolesna.

Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem. Informujemy, że w naszym salonie jest możliwość opłacania zabiegów w dogodnych ratach – uwzględniamy system finansowania usług medycznych MediRaty. W razie pytań zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością polecimy zabieg, który będzie najlepiej odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

na podzamczuUmów wizytę