Wersje językowe:  PL  EN  DE

Zabiegi salonu medycyny estetycznej – Szczecin

Nasz salon medycyny estetycznej zapewnia bogatą ofertę zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i kosmetyki upiększającej. U nas znajdziesz wszystkiego, czego potrzebujesz – od zabiegów wyszczuplających i ujędrniających sylwetkę po kuracje odmładzające oraz oczyszczające. Dysponujemy urządzeniami najnowszej technologii, w związku z czym rezultaty zabiegów są jeszcze bardziej widoczne.

Oferta obejmuje zarówno zabiegi na ciało, jak i na twarz. Naszym Klientkom zawsze dokładnie tłumaczymy, na czym polega zabieg, jakie są wskazania i przeciwwskazania, a także jaka powinna być częstotliwość kuracji , aby efekt był zgodny z oczekiwaniami. Osobom niezdecydowanym pomagamy wybrać najlepsze rozwiązania, biorąc pod uwagę indywidualne kwestie, takie jak np. rodzaj cery. Oprócz zabiegów na ciało i twarz, oferta obejmuje także zabiegi upiększające w postaci wykonania regulacji brwi oraz henny.

Najpopularniejsze zabiegi w naszym salonie

Nasze Klientki chętnie korzystają z wielu metod kuracji, aby sprawdzić najbardziej odpowiadające dla siebie zabiegi. Wiele osób decyduje się na mezoterapię igłową lub bezigłową – w celu wsparcia produkcji kolagenu i przeciwdziałania cellulitowi. Równie chętnie wybierany jest zabieg depilacji laserowej, którą wykonujemy metodą Linscan. Warto również wspomnieć o jednej z naszych najnowszych usług, czyli zabiegu HIFU polegającym na działaniu ultradźwięków z najnowszej technologii sprzętu.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi opisami zabiegów i cennikiem , a także do kontaktu w celu umówienia się na wizytę.

na podzamczuUmów wizytę