Wersje językowe:  PL  EN  DE
Blog – Podzamcze w Szczecinie

Jak modelować i powiększać usta, aby otrzymać satysfakcjonujący efekt estetyczny?

TEST

Powiększanie i modelowanie ust już od dawna nie jest w Polsce nowością. Coraz więcej pań decyduje się na zlikwidowanie swoich kompleksów przy pomocy kwasu hialuronowego. Jednym zależy tylko na wyrównaniu symetrii ust i uwydatnieniu ich kształtu, a innym – na znacznym powiększeniu obu warg. Czy wybierając się na zabieg, możemy być pewne, że uzyskamy pożądany efekt? Co warto wiedzieć o powiększaniu ust? O tym właśnie będzie dzisiejszy wpis.

Przede wszystkim: doświadczony specjalista

Planując powiększenie lub modelowanie ust, dobrze rozejrzyjmy się za doświadczoną w wykonywaniu tego zabiegu osobą. Sprawdźmy, jakie portfolio ma dany specjalista i dopiero oceńmy, czy podobają nam się jego prace. Wiele domorosłych kosmetyczek oferuje powiększanie ust kwasem hialuronowym w domu, oferując kusząco niskie ceny. Niestety, często okazuje się, że nie mają one zmysłu estetycznego, a powiększone usta wyglądają nienaturalnie i szpecą, zamiast podkreślać urodę. Pamiętajmy też, że podanie kwasu hialuronowego to zabieg inwazyjny, dlatego powinien być wykonywany w sterylnych warunkach, w renomowanym gabinecie. Decydując się na powiększanie ust, nie warto szukać złudnych oszczędności. Jeśli chcemy być pewne, że nasze usta po zabiegu będą wyglądały dokładnie tak, jak sobie wymarzyłyśmy, skorzystajmy z usługi doświadczonej osoby w dobrym salonie kosmetycznym.

Słuchaj zaleceń!

Jeśli już doświadczony specjalista nadał naszym ustom wymarzony kształt i rozmiar, słuchaj jego dalszych zaleceń. Wstrzyknięty kwas musi się w ustach odpowiednio ułożyć, dlatego warg nie wolno dotykać, ściskać i zgniatać. Jest to ważne, tym bardziej że po zabiegu pozostają na nich ranki po kaniuli – dotykając ust nieumytymi dłońmi, możemy doprowadzić do zakażenia. Usta tuż po zabiegu nie powinny być narażone na działanie skrajnie wysokich i skrajnie niskich temperatur. W mroźny dzień warto więc delikatnie okryć je szalikiem i zrezygnować z picia gorącej kawy czy herbaty przynajmniej do końca dnia. Przez tydzień po zabieg powinniśmy unikać sauny i solarium, a przez kilka dni – intensywnego wysiłku fizycznego. W salonie dowiemy się, czym smarować usta, by szybciej zeszła z nich opuchlizna. Oddając się w ręce specjalistów i stosując do ich zaleceń, możesz być pewna, że efekt zabiegu przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania!

Add CommentYour email address will not be published

na podzamczuUmów wizytę